Ogłoszenia Duszpasterskie, XIV Niedziela w ciągu roku, 7 lipca A. D. 2024

1. Z racji trwających wakacji wszystkim udającym się na urlopy życzymy szczęśliwej podróży oraz udanego wypoczynku, regeneracji sił duchowych i fizycznych. Przypominamy, że nie ma wakacji od modlitwy i niedzielnej Mszy św. a nawiedzając kościoły, miejsca święte i naszą świątynię pamiętajmy o godnym stroju. W okresie wakacyjnym Biura Parafialne i Cmentarne są czynne w poniedziałki i piątki od 10.00 do 12.00 oraz w środy od 16.00 do 18.00. 2. Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 12.15 zostanie udzielone specjalne błogosławieństwo dzieciom, które w lipcu skończą 1 rok życia. 3. Do obejrzenia specjalnej wystawy z okazji 100 – lecia istnienia naszej Parafii zapraszamy na ul. Mostową do końca tygodnia. 4. Duszpasterstwo kolejarzy zaprasza wszystkich swoich członków i sympatyków na spotkanie jutro, przy wystawie, o godz. 18.00. 5. Z racji przypadającego w czwartek, 25 lipca, wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących, w niedzielę, 21 lipca, po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych – samochodów, motocykli, rowerów, hulajnóg itp. 6. Nasza Parafia, wraz z Fundacją Kaktus zaprasza dzieci na letni wypoczynek do Krakowa, Małego Cichego, Zakopanego, na tatrzańskie szlaki i do Wadowic – od 19 do 24 sierpnia. Zapisy w Biurze Parafialnym. 7. Dzisiaj odbywa się kwesta do puszek na potrzeby Radia Maryja. 8. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele remontowe i inwestycyjne naszej Parafii. 9. Przy wyjściu z kościoła można złożyć podpis pod skargą do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji dotyczącą programu „32 lata bezkarności. Fenomen o. Tadeusza”, wyemitowanego w TVN24. Można także zabrać przedruki ciekawych artykułów prasy katolickiej. 10. XX Piesza Pielgrzymka Diecezji Bydgoskiej na Jasną Górę odbędzie się w dniach 21 – 31 lipca. Wszelkie informacje i możliwość kontaktu na stronie www.pielgrzymka.bydgoszcz.pl