Misje Parafialne „Być uczniem Chrystusa, to być Jego świadkiem”

W niedzielę zakończyliśmy naszą wspólną wędrówkę misyjną, wieńcząc 8 dni intensywnych duchowych przeżyć. Ks. Tomasz Bieliński wygłosił łącznie 28 nauk, napełniając nasze serca mądrością i inspiracją do głębszego życia w wierze. Podczas ostatniej Mszy św., ks. Tomasz podziękował wszystkim za obecność, zarówno tym, którzy uczestniczyli codziennie, jak i tym, którzy mogli przyjść choć raz. Podkreślił, że diabeł nie zapomni naszego zaangażowania i będzie próbował nas odciągnąć od drogi, którą obraliśmy. Jednak teraz, umocnieni przez misje, nie powinniśmy się bać. Najważniejsze, aby po każdym upadku natychmiast wstać i nie czekać ze spowiedzią św. do świąt czy rekolekcji. Ks. Tomasz zachęcił nas do podjęcia decyzji, aby w każdą niedzielę przystępować do Komunii św. Podkreślił, żebyśmy nie potępiali siebie, lecz szukali wsparcia w przyjaciołach duszy, których możemy znaleźć we wspólnocie Kościoła. Na zakończenie, ks. Tomasz symbolicznie oddał klucze od naszego kościoła, co było gestem zakończenia jego misji w naszej parafii. Padły wzajemne podziękowania za minione 8 dni, pełne głębokich duchowych doświadczeń. Dziękujemy za ten wyjątkowy czas, który umocnił naszą wiarę i zbliżył do Boga. Misje parafialne dobiegły końca, ale ich owoce będą obecne w naszym życiu codziennym przez wiele lat.