Intencje mszalne 2-9 czerwca 2024 r.

INTENCJE MSZALNE 2-9 czerwca 2024
IX NIEDZIELA ZWYKŁA 2 czerwca 07:30 † ks. Benon Kaczmarek
09:00 Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członkiń i członków Żywego Różańca, o rozwój wspólnoty oraz w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii
10:30 SUMA – ZA ZMARŁYCH PARAFIAN POCHOWANYCH W MAJU († Irena Wajer, Waldemar Berendt, Włodzimierz Zelek, Barbara Łasa, Andrzej Rink, Bożena Radziun)
12:15 O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla dzieci z naszej parafii
14:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Rafała w 34 r. chrztu i Beaty w 33 r. chrztu
16:00 Eucharystyczna Procesja Wiary ulicami parafii
20:00 † Ewa Połomska – 2 Msza Św. Gregoriańska
PONIEDZIAŁEK 3 czerwca 06:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Violetty w rocznicę chrztu
07:30 † Ewa Połomska – 3 Msza Św. Gregoriańska
09:00 Katecheza misyjna
18:00 Dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Gabrieli i Jacka w 35 r. ślubu i w 60 r. urodzin Jacka
† Anna Madajczyk
19.00 Katecheza misyjna
20.00 Adoracja z modlitwą o uwolnienie z nałogów
WTOREK  4 czerwca 06:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Katarzyny i Radosława w 11 r. ślubu
07:30 † Izabela Redlak w 10 r. śm., zmarli rodzice i rodzeństwo
† Ewa Połomska – 4 Msza Św. Gregoriańska
09:00 Nabożeństwo pokutne, a po nim spowiedź
18:00 † Anna Kruber w 7 r. śm.
† Lech Lorek w 14 r. śm.
19.00 Nabożeństwo pokutne, a po nim spowiedź
I ŚRODA MIESIĄCA 5 czerwca 06:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – Za Kościół za wstawiennictwem Przeczystego Serca św. Józefa
07:30 † Ewa Połomska – 5 Msza Św. Gregoriańska
09:00 Msza św. z nauką misyjną
18:00 † Helena, Elżbieta i Walenty Matalewscy
Zbiorowa za wstawiennictwem NMP
19.00 Msza św. z nauką misyjną
I CZWARTEK MIESIĄCA 6 czerwca 06:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – Za kapłanów, o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne, za kapłanów w kryzysie, za o. Krzysztofa
07:30 † Ewa Połomska – 6 Msza Św. Gregoriańska
09:00 Msza św. z nauką misyjną
18:00 Dziękczynna za dar I Komunii Św. Łucji
† Sylwester, Cecylia, Bronisław, Teresa, Helena, Halina, Jan i dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 Msza św. z nauką misyjną – O Boże błogosławieństwo dla Hanny w 80 r. urodzin
20.00 Adoracja z modlitwą o nowe dary Ducha Świętego
I PIĄTEK MIESIĄCA 7 czerwca UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA 06:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – Dziękczynna za otrzymane łaski z okazji oddania się 30 lat temu Bogu w Zjednoczeniu Apostolstwa Katolickiego przez wstawiennictwo Królowej Polski i św. Józefa o dary Ducha Św. dla Zofii
07:30 † Ewa Połomska – 7 Msza Św. Gregoriańska
09:00 Msza św. z namaszczeniem chorych
17:00 ODPUST PARAFIALNY – Dziękczynna za 100 lat istnienia parafii z prośbą o  łaskę zbawienia dla wszystkich, którzy przez te lata odeszli do wieczności i o Boże błogosławieństwo dla żyjących
20.00 Kocham i błogosławię – koncert dla św. Jana Pawła II z okazji 25-lecie pielgrzymki do Bydgoszczy
SOBOTA 8 czerwca 06:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM
07:30 † Ewa Połomska – 8 Msza Św. Gregoriańska
09:00 Msza św. z odnowieniem przysięgi małżeńskiej
16:00 Sakrament Małżeństwa Poli i Andrzeja
18:00 Msza św. z odnowieniem przysięgi małżeńskiej – † Edmund Nowakowski, Waldemar Nowakowski, Wiktoria i Jan Ciepłucha
19:30 Różaniec misyjny
X NIEDZIELA ZWYKŁA 9 czerwca 07:30 REZ
09:00 Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MB z okazji rocznicy ślubu dla Gabrieli i Franciszka oraz ich rodziny
10:30 SUMA – ZA PARAFIAN I NOWOOCHRZCZONE DZIECI
12:15 † Łucja i Tadeusz Gnat, zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron, Henryka (k), i Jan Badzińscy, zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron
14:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – † Stanisław Skotnicki z prośbą o Boże miłosierdzie i łaskę zbawienia
20:00 † Ewa Połomska – 9 Msza Św. Gregoriańska