Intencje mszalne 12-19 maja 2024 r.

INTENCJE MSZALNE 12-19 maja 2024
VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 12 maja UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 07:30 † Bronisława (k), Krystyna, Czesława (k), Kazimierz Burek i Mieczysław Giza
09:00 † Anastazja i Leon Plita, Ryszard i Zenon Napierała
10:30 SUMA – ZA PARAFIAN i NOWOOCHRZCZONE DZIECI
12:15 † Wanda Wilk – 12 Msza Św. Gregoriańska
14:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – Przebłagalna za grzechy osobiste i całej rodziny
20:00 † Łucja i Tadeusz Gnat, zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron, Henryka (k), i Jan Badzińscy, zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron
PONIEDZIAŁEK 13 maja 07:30 † Sandra Sobczak z synkiem Dawidkiem
18:00 † ojciec Stefan Żuławnik w 48 r. śm.
† Wanda Wilk – 13 Msza Św. Gregoriańska
WTOREK 14 maja 07:30 † Waleria, Gertruda, Agata, Michał i Marian Wawrzyniak
18:00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Agaty i Marka oraz ich dzieci z okazji rocznicy ślubu
† Wanda Wilk – 14 Msza Św. Gregoriańska
ŚRODA 15 maja 07:30 † Wanda Wilk – 15 Msza Św. Gregoriańska
18:00 † Piotr Pawlak w 10 r. śm. i zmarli z rodziny o łaskę Nieba
Zbiorowa za wstawiennictwem NMP
CZWARTEK 16 maja 07:30 † Janusz Nawrocki
18:00 † Wanda Wilk – 16 Msza Św. Gregoriańska
W podziękowaniu za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Ignacego z okazji urodzin
PIĄTEK 17 maja 07:30 † Halina w 26 r. śm., Wacław Weichert i Ewa Bzdzion
† Wanda Wilk – 17 Msza Św. Gregoriańska
18:00 † Ewa Klein-Kaczmarczyk w 3 r. śm. i zmarli z rodziny
† Józef Stachewicz z okazji urodzin, Grzegorz i Iwona Stachewicz, Zofia, Ignacy, Roman i Stanisław Krauze
SOBOTA 18 maja 06:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – † zmarli z rodzin Skotnickich, Samboria, Orechno, Pyrskich z prośbą o Boże miłosierdzie
07:30 † Leokadia Gąsiorowska
† Wanda Wilk – 18 Msza Św. Gregoriańska
18:00 Zbiorowa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II
NIEDZIELA 19 maja UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 07:30 † Wanda Wilk – 19 Msza Św. Gregoriańska
09:00 REZ
10:30 SUMA – ZA PARAFIAN I OFIARODAWCÓW
12:15 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę MB dla Natalii w 16 r. urodzin oraz dla siostry Julii i brata Szymona
14:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – W intencji rodzin Sochoń i Gackowskich o Boże błogosławieństwo i opiekę MB
20:00 † Łucja i Jan Kopińscy oraz zmarli z rodziny