Ogłoszenia Duszpasterskie, VI Niedziela Wielkanocna, 5 maja A.D. 2024

 1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odprawiane są w dni powszednie po wieczornej Mszy św. a w niedziele o godz. 19.30.
 2. Członków duszpasterstwa kolejarzy, ich rodziny oraz wszystkich sympatyków kolei zapraszamy jutro na wieczorną Mszę św. oraz spotkanie po nabożeństwie majowym.
 3. We wtorek, wraz z fundacją Eleazar zapraszamy na wieczorną Mszę św. grupę wsparcia psychicznego. Po nabożeństwie majowym spotkanie w Domu Parafialnym.
 4. W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.
 5. W najbliższą sobotę, grupa dzieci ze Szkoły Terapeutycznej, przystąpi do I Komunii Świętej, podczas Mszy św. o godz. 10.30.
 6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 7. W ramach wkładu własnego (316 tys. zł) do sfinansowania prac przystosowujących Dom Parafialny do potrzeb osób niepełnosprawnych i seniorów, do dzisiaj, zebraliśmy 19 784,97 zł. Przypominamy o skarbonie w kościele, pod I stacją Drogi Krzyżowej i możliwości wpłat na konto parafialne z dopiskiem „winda”. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary.
 8. W niedzielę, 16 czerwca, będziemy przeżywali nasz jubileuszowy parafialny festyn, pod hasłem Rusz Serce. W czasie festynu odbędą się loterie fantowe, z których dochód przeznaczony będzie na letni wypoczynek dzieci naszej Parafii i Klub Seniora.  Wszystkich, którzy  pragną włączyć się w ich organizację prosimy o przynoszenie fantów do zakrystii lub biura parafialnego.
 9. W roku jubileuszowym planujemy pielgrzymkę do źródeł kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa do Paray – le – Monial oraz m.in. Paryża, Lourdes, La Salette i Ars. Szczegóły na plakatach i naszej stronie internetowej – zapisy w Biurze Parafialnym.
 10. Dzisiaj odbywa się kwesta do puszek na potrzeby Radia Maryja, a przedstawiciel Towarzystwa Przyjaciół KUL przyjmuje składki i ofiary w pokoju nr 3 w Domu Parafialnym.
 11. Na stoliku pod tablicą ogłoszeń zostały wyłożone przedruki artykułów z „Naszego Dziennika” – zachęcamy do czytania i dzielenia się z innymi.
 12. Polecamy lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowszy numer „Przewodnika Katolickiego”.