Intencje mszalne 3-10 marca 2024 r.

INTENCJE MSZALNE 3-10 marca 2024
III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 3 marca 07:30 † Maria Pasińska z okazji urodzin
09:00 † członkinie i członkowie Żywego Różańca
10:30 SUMA – ZA ZMARŁYCH PARAFIAN POCHOWANYCH W LUTYM († Wojciech Gałka, Władysław Wessel, Jan Wasielewski, Maria Bakowicz, Elżbieta Drążkowska, Gerold Kitowski, Adam Szulc, Daniela (k) Bogdańska, Maria Alpop, Irena Pawlak)
12:15 † Łucja i Tadeusz Gnat, zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron, Henryka (k) i Jan Badzińscy, zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron
14:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – † zm. z rodzin Sosnowskich i Mrzyków
20:00 † rodzice Teresa i Czesław Misiak, zmarli z rodziny Figiel i Misiak, Jadwiga i Zygmunt Zielińscy oraz Jerzy Redis
PONIEDZIAŁEK 4 marca 07:30 † Anna i Marceli oraz zmarli z rodziny Kosiedowskich
18:00 † Marian i rodzice z obojga stron
† Sylwester, Cecylia, Bronisław, Teresa, Helena, Halina, Jan i dusze w czyśćcu cierpiące
19:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – Dziękczynna za odebrane łaski
WTOREK 5 marca 07:30 † Marianna, Irena, Paweł, Kazimierz i Ernest Kopyto
18:00 † Konrad Kosicki (intencja od syna z żoną)
† Ireneusz i Karol Przybylscy
19:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – † Ireneusz Karczmarczyk w 25 r. śm.
I ŚRODA MIESIĄCA 6 marca 07:30 O potrzebne łaski dla członków Żywego Różańca (int. od ojców różańcowych)
18:00 † Jerzy Karwasz w 15 r. śm.
Zbiorowa za wstawiennictwem NMP
19:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – Za Kościół za wstawiennictwem Przeczystego Serca św. Józefa
I CZWARTEK MIESIĄCA 7 marca 07:30 † Edward Mądrzak, Teresa i Jerzy
18:00 † Krzysztof Kamiński w 3 r. śm.
† Lidia Rudnicka i Anna Owczarzak
19:30 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – Za kapłanów, o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne, za kapłanów w kryzysie, za o. Krzysztofa
PIĄTEK 8 marca 07:30 REZ
18:00 † Janina Zalewska
† Kacper Bazyluk, Anna i Kazimierz Majewscy w 3 r. śm.
SOBOTA 9 marca 07:30 † Grażyna Staszak w 2 r. śm.
† Wanda Czyżewska, Franciszka (k) Wasilewska, wszyscy zmarli z rodziny i zmarli przyjaciele rodziny
18:00 † Marianna Zielińska w 20 r. śm., zmarli z rodziny Jagodzińskich i Zielińskich
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10 marca 07:30 † Michał Mialik, zmarli z rodziny Mialików i Wesołowskich, Ludgarda i Jerzy Szymańscy
09:00 † Zofia Walkowiak w 6 r. śm. i zmarli z rodziny
10:30 SUMA – ZA PARAFIAN i NOWOOCHRZCZONE DZIECI
12:15 † Irena w 22 r. śm.
14:00 W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę MB i świętych patronów dla Beaty
20:00 REZ