Trzeci dzień zimowej świetlicy

W trzecim dniu naszej zimowej przygody, 21 lutego 2024 r., zanurzyliśmy się w świat kina. Nasza parafialna ekipa wybrała się na emocjonujący film „Ekipa z dżungli”. Po powrocie i wspólnym obiedzie, P. Magda przygotowała dla nas wyjątkowe zadanie. Dzień stał się jeszcze bardziej kolorowy, kiedy zaczęliśmy eksperymentować z kolorową pianą. Przenoszenie jej na kartki okazało się nie tylko świetną zabawą, ale i sposobem na wyrażenie siebie. Każdy z nas, patrząc na swoje kartki, wyobrażał sobie różne postacie i krajobrazy, co pokazało, jak różnorodne są nasze wyobraźnie. Następnie, z entuzjazmem wycinaliśmy nasze obrazki, tworząc z nich niezwykłe prace, które były odzwierciedleniem naszych indywidualnych pomysłów i kreatywności. Jak zawsze, czas spędzony razem wydawał się zbyt krótki. Jesteśmy już pełni oczekiwań na to, co przyniesie kolejny dzień w naszej parafialnej świetlicy zimowej. Do zobaczenia jutro na nowych, ekscytujących zajęciach!