Ogłoszenia Duszpasterskie XXVII Niedziela w ciągu roku, 8 października 2023 r.

 1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz ich rodziców zapraszamy jutro o godz. 18.00 na Mszę św. nabożeństwo różańcowe oraz spotkanie.
 2. Msza św. i spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych oraz ich rodziców – w środę o godz. 18.00.
 3. Także w środę Duszpasterstwo Młodzieży Młyn zaprasza wszystkich młodych na projekcję filmu o Błogosławionej Rodzinie Ulmów – o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.
 4. Serdecznie zapraszamy w piątek na kolejny koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego – Organy, Muzyka, Teologia. Przy organach zasiądzie prof. Piotr Rojek z Wrocławia. Początek koncertu o godz. 19.15.
 5. Zapraszamy na kolejny spacer po Bydgoszczy – tym razem do Explozeum, w sobotę, 14 października. Zbiórka o godz. 10.00 na parkingu przed muzeum.
 6. Rekolekcje pod hasłem ”Miłość ci wszystko wybaczy”, które w naszej Parafii poprowadzi ks. Dominik Chmielewski rozpoczną się w przyszłą niedzielę o godz. 19.30 a w poniedziałek i wtorek o 18.30.
 7. Parafialna pielgrzymka do Niepokalanowa, w sobotę, 28 października. Zapisy w Biurze Parafialnym.
 8. Diecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem „Bł. Bp Michał Kozal – patron trudnych czasów” odbędzie się w dniach 13 i 14 października. Bliższe informacje na stronie internetowej diecezji. Zapisy na wyjazd grupą dekanalną przyjmowane są w Bazylice pw. św. Wincentego à Paulo.
 9. W związku z przyszłorocznym stuleciem naszej Parafii planujemy wydanie okolicznościowego albumu dlatego zwracamy się z prośbą do Parafian o udostępnienie, do 30 listopada, w celach wydawniczych historycznych zdjęć związanych z naszą Parafią – po zeskanowaniu zostaną zwrócone właścicielom.
 10. Koło Misyjne działające w naszej Parafii prosi o przynoszenie używanych telefonów komórkowych, znaczków pocztowych, kluczy oraz monet, które zostaną przeznaczone na cele misyjne. Przedmioty można składać w Biurze Parafialnym oraz zakrystii.
 11. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Przewodnika Katolickiego”.
 12. Dzisiaj gościmy w naszej Parafii Siostry Dominikanki z Mielżyna, które prosimy o słowo.
 13. W minionym tygodni odeszła do wieczności z naszej Wspólnoty Parafialnej:
† Renata Wróblewska, lat 68;   Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…