Wideorelacja z festynu parafialnego

,,RUSZ SERCE” – pod takim hasłem w niedzielę 18 czerwca odbył się nasz parafialny festyn. Na wszystkich, którzy przybyli tego dnia na Plac Piastowski czekało wiele atrakcji. Prawdziwym hitem okazała się loteria fantowa, w której każdy los wygrywał, a pod koniec festynu rozlosowano nagrody główne. Ojcowie ze swoimi pociechami wzięli udział w Turnieju Ojcowskim, najmłodsi tłumnie korzystali z licznych rozrywek dla nich przygotowanych. Wszyscy mogli częstować się pysznymi ciastami upieczonymi przez naszych parafian, skorzystać ze strefy gastronomicznej, a także skontrolować swoje zdrowie. Na różnorakich stoiskach każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W przeddzień 110 rocznicy konsekracji naszego kościoła chętni mogli zwiedzić wnętrze świątyni i poznać jej ciekawą historię. Na scenie tancerze, wykonawcy, a wśród nich dobrze nam znany rapujący ksiądz Albert Grudzka. Kilka zdań skierował do nas ksiądz bp Krzysztof Włodarczyk, który tak jak w ubiegłym roku zaszczycił nas swoją obecnością. Najważniejsze tego dnia było to, że byliśmy ze sobą razem, uśmiechnięci, z otwartymi sercami!

Filmik z festynu przygotowany przez pana Artura Lewandowskiego dostępny pod linkiem: LINK Relacja przygotowana przez portal „Weekendowa Bydgoszcz” dostępna pod linkiem: LINK Tekst: Piotr Kowalczuk