Świadek Nadziei ks. Tomasz Bieliński

18 czerwca 2023 w niedzielę gościliśmy kolejnego Świadka Nadziei – ks. Tomasza Bielińskiego z diecezji siedleckiej, który od kilku lat w całej Polsce przeprowadza Parafialne Misje Ewangelizacyjne. Ks. Tomasz głosił na wszystkich Mszach św. słowo Boże w którym wyjaśniał istotę Misji Parafialnych, które z racji przypadającej w roku 2024 100 lecia powstania naszej parafii odbędą się w przyszłym roku. Misje parafialne to będzie szczególny czas łaski dla naszej parafii. Ks. Tomasz podzielił się również świadectwami działania Chrystusa w naszym życiu podczas misyjnych spotkań ewangelizacyjnych wśród wiernych uczestniczących w misjach. O działaniu Chrystusa napisał książkę „Warto zaufać Bogu do końca”, którą można było nabyć po Mszach św.

Tekst: Jerzy Milewski Zdjęcia: Dariusz Filipiak