Intencje mszalne 4-11 czerwca 2023 r.
INTENCJE MSZALNE 4-11 czerwca 2023 | ||
NIEDZIELA 4 czerwca UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY | 07:30 | † Teodor i Barbara Jarczewscy |
09:00 | Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członkiń i członków Żywego Różańca, za kapłanów posługujących w naszej parafii oraz o rozwój wspólnoty | |
10:30 | SUMA – ZA ZMARŁYCH PARAFIAN POCHOWANYCH W MAJU († Adam Leśnicki, Krzysztof Maziec, Zofia Lipińska, Tadeusz Zimny, Alina Lubińska, Irena Hoffmann, Irena Krolik, Cecylia Połom, Danuta Wojtczak, Jan Arbuz, Wojciech Stepke, Stanisław Sadza, Urszula Duszka) | |
12:15 | O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jolanty | |
14:00 | W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – I Komunia Św. | |
20:00 | † Marian Ślaziński – 4 Msza Św. Gregoriańska | |
PONIEDZIAŁEK 5 czerwca | 07:30 | † Wanda Wilk – 8 miesiąc od śmierci i Konrad Wilk |
18:00 | † Marian Ślaziński – 5 Msza Św. Gregoriańska | |
† Klara i Augustyn Maciołek w r. śm. | ||
19:30 | W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM | |
WTOREK 6 czerwca | 07:30 | † Marian Ślaziński – 6 Msza Św. Gregoriańska |
18:00 | † Edmund i Waldemar Nowakowscy | |
O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Władysławy (k) z okazji urodzin | ||
19:30 | W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM | |
I ŚRODA MIESIĄCA 7 czerwca | 06:00 | W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – Za Kościół za wstawiennictwem Przeczystego Serca św. Józefa |
07:30 | † Marian Ślaziński – 7 Msza Św. Gregoriańska | |
18:00 | † Felicja Krasoń | |
Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem NMP | ||
CZWARTEK 8 czerwca UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA | 06:00 | W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – Rocznica I Komunii Św. |
07:30 | † Marian Ślaziński – 8 Msza Św. Gregoriańska | |
09:00 | SUMA – ZA PARAFIAN | |
po procesji | O Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski potrzebne do zbawienia i opiekę MB dla Iwony w dniu urodzin | |
20:00 | Za Danutę i Bogumiłę (k) o potrzebne łaski | |
PIĄTEK 9 czerwca | 07:30 | † Marian Ślaziński – 9 Msza Św. Gregoriańska |
18:00 | Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Gabrieli i Franciszka oraz ich najbliższych z okazji rocznicy Sakramentu Małżeństwa | |
† Grażyna i Zenon Lewandowscy i zmarli rodzice z obojga stron | ||
19:30 | W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – † Tadeusz Łukaszewski | |
SOBOTA 10 czerwca | 06:00 | W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – Za dusze czyśćcowe z całej rodziny |
07:30 | † ks. prałat Bogdan Jaskólski | |
† Marian Ślaziński – 10 Msza Św. Gregoriańska | ||
18:00 | † Bogumił Urbański | |
NIEDZIELA 11 czerwca | 07:30 | † Marian Ślaziński – 11 Msza Św. Gregoriańska |
09:00 | † Jan Pawłowski | |
10:30 | SUMA – ZA PARAFIAN I NOWOOCHRZCZONE DZIECI | |
12:15 | † Jakub Wilk, Zdzisław Filipiak i Jolanta Ott | |
14:00 | W KLASYCZNYM RYCIE RZYMSKIM – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Judyty i Mariusza z okazji 10 r. Sakramentu Małżeństwa | |
20:00 | † Łucja i Tadeusz Gnat, rodzice i rodzeństwo z obojga stron oraz Henryka (k) i Jan Badzińscy |