Ogłoszenia Duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna, 7 maja 2023 r.

 
 1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odprawiane są w dni powszednie po wieczornej Mszy św. a w niedziele o godz. 19.30.
 2. Jutro przeżywać będziemy Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.
 3. Członków Duszpasterstwa Kolejarzy oraz wszystkich sympatyków kolei zapraszamy jutro na wieczorną Mszę św. a po niej na spotkanie do Domu Parafialnego.
 4. Wszystkich tworzących grupę medialną, oraz pragnących włączyć się w jej pracę, zapraszamy na spotkanie do Domu Parafialnego we wtorek, po nabożeństwie majowym.
 5. Zapraszamy na pierwszy, tegoroczny spacer po Bydgoszczy w najbliższą sobotę, 13 maja, Trasą Uniwersytecką. Zbiórka przy wejściu na Cmentarz Bohaterów Bydgoszczy o godz. 10.00.
 6. Wraz z fundacją Pomoc Rodzinie zapraszamy małżeństwa do udziału w programie Ja + Ty = My, który w najbliższą sobotę i niedzielę odbędzie się w naszej Parafii. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.
 7. Zapraszamy na wspólne świętowanie 103 urodzin św. Jana Pawła II, w czwartek 18 maja. W programie modlitwa przy Jego relikwiach oraz koncert Magdy Anioł z zespołem. Początek o godz. 19.00. W związku z tym nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu a Msza św. wieczorna będzie odprawiona w kaplicy Domu Parafialnego.
 8. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę z okazji 45 rocznicy wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową do grobu Papieża Polaka w terminie od 18 do 27 października. W programie min. Rzym, Asyż, Pompeje, San Giovanni Rotondo, Neapol, Loreto i Padwa. Szczegóły i zapisy w Biurze Parafialnym.
 9. Zapraszamy dzieci na wypoczynek wakacyjny nad Jeziorem Charzykowskim w Funce w terminie od 1 do 8 lipca. Szczegóły i zapisy w Biurze Parafialnym.
 10. Zapraszamy na jednodniowy wyjazd do Lichenia i Strzelna – 27 maja. Zapisy w Biurze Parafialnym.
 11. Dzisiaj odbywa się kwesta do puszek na potrzeby Radia Maryja, a przedstawiciel Towarzystwa Przyjaciół KUL przyjmuje składki i ofiary w pokoju nr 3 w Domu Parafialnym.
 12. Taca przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na sfinansowanie nowego nagłośnienia w naszym kościele.
 13. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”.
 14. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności z naszej Wspólnoty Parafialnej:
† Krzysztof Maziec, lat 71; † Zofia Lipińska, lat 75; † Tadeusz Zimny, lat 71; Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…