Rozpoczęcie Tygodnia Biblijnego

W niedzielę, 23 kwietnia, rozpoczęliśmy 15 Tydzień Biblijny. Z okazji VII Narodowego czytania Pisma Świętego w Domu Parafialnym przez 11 godzin wspólnie czytaliśmy Pismo Święte – po 15 minut każdy. Relację online z tego wydarzenia można obejrzeć na naszym parafialnym YouTube: część 1, część 2. Tego dnia gościliśmy w naszej Parafii ks. Waldemara Szczerbińskiego z Gniezna, który wygłosił okolicznościową homilię. Zachęcamy do udziału w nadchodzących wydarzeniach Tygodnia Biblijnego w naszej parafii: – od poniedziałku do środy Bibliodrama po wieczornej Mszy św. w Domu Parafialnym; – Modlitwa Słowem Bożym o Uzdrowienie duszy i ciała za wstawiennictwem św. Gemmy i św. Jana Pawła II w czwartek po wieczornej Mszy św. w kościele; – spotkanie ze Słowem Bożym prowadzone przez wspólnotę Pogłębiarka w piątek po wieczornej Mszy św. w Domu Parafialnym.

fot. Dariusz Filipiak