Drugi dzień wizytacji biskupiej

Drugi dzień wizytacji (poniedziałek 27 marca) ksiądz Biskup Krzysztof rozpoczął odwiedzając osoby chore zamieszkujące w naszej parafii. Później udał się do Szkoły Podstawowej nr 2, która znajduje się nieopodal kościoła. Uczniowie klasy drugiej zaśpiewali piosenkę opisującą szkołę i dzielnicę. Wzięliśmy udział w lekcji religii z klasą trzecią oraz dowiedzieliśmy się jak funkcjonuje szkolne koło Caritas. Następnie ksiądz biskup odwiedził klub seniora funkcjonujący od niedawna w naszej parafii. Seniorzy zaprezentowali rękodzieło, które wykonali z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych. Nie mogło zabraknąć również wizyty w kancelarii parafialnej, podczas której ksiądz biskup podpisywał i pieczętował księgi parafialne. Po południu ksiądz biskup udał się na cmentarz gdzie nawiedził groby zmarłych parafian.