Ogłoszenia Duszpasterskie – Święto św. Szczepana, 26 grudnia 2022 r.

  1. Trwamy w Oktawie Narodzenia Pańskiego. Dzisiaj zapraszamy na wspólne, rodzinne kolędowanie przy żłóbku na godz. 17.00.
  2. W czwartek, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Gemmy i modlitwę o uzdrowienie.
  3. W piątek przeżywać będziemy święto Świętej Rodziny – Rodziny módlmy się w tym dniu za nasze rodziny a szczególnie za te, które w tym czasie przeżywają różne trudności – o siły i Boże błogosławieństwo dla nich.
  4. W sobotę, 31 grudnia, zapraszamy na Mszę św. dziękczynną kończącą Rok Pański 2022, na godz. 18.00. Po Mszy św. nabożeństwo dziękczynno – błagalne na zakończenie starego roku.
  5. W Nowy Rok przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. Po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się nabożeństwo i spotkanie dla wspólnoty Żywego Różańca, a podczas każdej Mszy św. Małżeństwa odnowią swoje przyrzeczenia. W tym dniu obowiązuje nas uczestnictwo we Mszy św.
  6. Na tablicy pod chórem zamieszczona jest fotorelacja z ostatnich wydarzeń w naszej Parafii.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej a w szczególności najnowszego numeru „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem 5 minut z Bogiem.
  8. Nasz kościół jest ogrzewany dlatego prosimy o dokładne zamykanie drzwi.
  9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: † Rozalia Nahajowska, lat 73;
† Mirosław Jendrzejewski, lat 59; † Adam Budka, lat 74; † Marek Lewiński, lat 55; † Kamila Dymska, lat 36. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…