Wieczór z Janem Pawłem II przy Sercu Jezusa – 18 lutego godz. 18:00

Serdecznie zapraszamy na kolejny wieczór z Janem Pawłem II przy Sercu Jezusa w piątek 18 lutego, rozpoczynający się Mszą św. o godz. 18:00.

Gościem specjalnym będzie pani Ilona Adamska, która złoży świadectwo swojej wiary.

Ilona Adamska – magister filozofii i dziennikarstwa, absolwentka 3-letniego kursu doktoranckiego na UKSW w Warszawie. Wydawca i redaktor naczelna magazynów Imperium Kobiet i Law Business Quality oraz 6 portali lifestylowych. Autorka i redaktorka 15 książek. Organizatorka ogólnopolskich plebiscytów dla kobiet biznesu, m.in. Lwice Biznesu i Diamenty Kobiecego Biznesu. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. Założycielka Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Motywatorka, inspiratorka, prelegentka kobiecych konferencji. Organizatorka wielu akcji charytatywnych. Działa na rzecz samotnych matek, Fundacji Opiekuńcze Skrzydła (której jest ambasadorką) oraz Fundacji A.R.T Przeciw Przemocy.

3 lata temu, po śmierci taty, nawróciła się. Zakochała się na nowo w Bogu i dziś opowiada o swojej przemianie w kontekście wiary i kobiecości. Pokazuje, że prawdziwe piękno pochodzi od Boga. Potrafi nie tylko przyciągać wzrok, ale także przemieniać ludzkie serca. Jest zdania, że prawdziwe piękno pochodzi z głębi duszy i można je osiągnąć poprzez dobre życie, zgodne z przykazaniami.

Od ponad roku mocno zaangażowana w życie wspólnoty neokatechumenalnej w Parafii św. Franciszka z Asyżu w Warszawie. W marcu wystąpi na Festiwalu Kultury Chrześcijańskiej w Leżajsku z wykładem pt. „Kiedy kobiecość spotyka się z wiarą” organizowanym przez Franciszkański Ośrodek Kultury.