Ogłoszenia Duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła, 13 lutego 2022 r.

 1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację XXX Światowego Dnia Chorych w naszej Parafii. A szczególnie Paniom Beacie, Marzenie i Kamili oraz Stowarzyszeniu Bydgoska Tradycja Bazarowa, zakładowi cukierniczemu Jago i Paniom z grupy charytatywnej, które upiekły ciasto.
 2. Zapraszamy wszystkich pragnących rozpalić swoje serce piękną miłością na wieczór walentynkowy przy Sercu Pana Jezusa jutro, na godz. 18.00. Szczególnym Gościem będzie ks. Bp Krzysztof Włodarczyk.
 3. Także jutro, jak w każdy II poniedziałek miesiąca o godz. 18.00 na Mszy św. spotykają się rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
 4. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych odbędzie się w środę – początek Mszą św. o godz. 18.00.
 5. Duszpasterstwo młodzieży Młyn zaprasza młodzież szkół średnich, pracującą i akademicką na spotkanie w czwartek na godz. 16.30, po nim wspólna Msza o godz. 18.00.
 6. Wszystkich katechetów uczących na terenie naszej Parafii zapraszamy w czwartek na Mszę św. wieczorną oraz spotkanie.
 7. W piątek przypada 18 dzień miesiąca, dlatego zapraszamy do wspólnej modlitwy ze św. Janem Pawłem II na godz. 18.00. Świadkiem Wiary w tym dniu będzie Pani Ilona Adamska, organizatorka ogólnopolskich plebiscytów dla kobiet biznesu, prelegentka kobiecych konferencji a także organizatorka wielu akcji charytatywnych, która po swoim nawróceniu daje świadectwo o swojej przemianie w kontekście wiary i kobiecości.
 8. W ubiegłą niedzielę na potrzeby Radia Maryja zebrano 768 zł. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary!
 9. Już dzisiaj zapraszamy na rekolekcje wielkopostne, które rozpoczniemy w I Niedzielę Wielkiego Postu – poprowadzi je o. Michał Olszewski, sercanin.
 10. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach wielkopostnych w Medjugorie w dniach 11 – 18 marca. Szczegóły na plakacie.
 11. Przypominamy o aktualnie obowiązujących obostrzeniach sanitarnych dla uczestników liturgii – dezynfekcji dłoni, noszenia maseczek i zachowania dystansu.
 12. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Przewodnika Katolickiego” w cenie 7,00 zł.
 13. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności z naszej Wspólnoty Parafialnej:
† Krystyna Kostkowska, lat 83;   Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…