Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Zwykła – 15 stycznia 2022 r.

  1. Zakończyliśmy w naszej parafii nadzwyczajne, covidowe kolędowanie. Dziękujemy wszystkim za zaproszenia kapłanów do swoich domów oraz za udział w kolędowych Mszach św., spotkaniach w Domu Parafialnym oraz za wszystkie zgłaszane uwagi i spostrzeżenia dotyczące funkcjonowania naszej parafii. Serdecznie dziękujemy także za składane przy okazji spotkań kolędowych ofiary na potrzeby naszej parafii oraz za ciasto przynoszone na spotkania.  
  2. Rozpoczęły się ferie zimowe – wszystkim korzystającym z tego czasu życzymy udanego wypoczynku i regeneracji sił duchowych i fizycznych.
  3. Dzisiaj gościmy w naszej Parafii Pana Marka Jurka z jego świadectwem wiary oraz na specjalnym spotkaniu o godz. 15.30 w Domu Parafialnym.
  4. Także dzisiaj na godz. 16.00 zapraszamy wszystkich kolejarzy, ich rodziny i sympatyków kolei na spotkanie opłatkowe do Domu Parafialnego. A po wieczornej zapraszamy Mszy św. na koncert kolęd w wykonaniu artystów Opery Nova.
  5. We wtorek zapraszamy do comiesięcznej, wspólnej modlitwy ze św. Janem Pawłem II, którą rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00.
  6. W środę wspólnota Sursum Corda zaprasza na wieczorną Mszę św., adorację Najświętszego Sakramentu i spotkanie synodalne.
  7. Będziemy obchodzili w tym tygodniu – w piątek Dzień Babci a w sobotę Dzień Dziadka. Dla zmarłych prośmy miłosiernego Boga o niebo, a dla żyjących niech nie zabraknie naszej serdecznej pamięci, życzliwości, życzeń i wszelkiej troski. W piątek zapraszamy Babcie i Dziadków wraz z wnukami na Mszę św. wieczorną podczas której modlić się będziemy w ich intencji a po Mszy św. poczęstunek w Domu Parafialnym.
  8. Wszystkich parafian zachęcamy do włączenia się w prace Synodu poprzez odpowiedzi na pytania kwestionariusza, który jest dostępny na stronie internetowej oraz w wersji papierowej przy wyjściu z kościoła. W tym tygodniu kończy się możliwość uczestnictwa w pracy Synodu na tym etapie.
  9. Zapowiadane na poniedziałek spotkanie Bydgoskiego Klubu Frondy z Panem Wojciechem Sumlińskim nie odbędzie się.
  10. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności z naszej Wspólnoty Parafialnej:
† Tadeusz Stephan, lat 88; † Aleksandra Błażejczyk, lat 69; † Wanda Liberska, lat 73; † Roman Orzechowski, lat 73; † Lech Stypułkowski, lat 71;   Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…