Dziś jest 29 listopada A.D. 2021 -
 

XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Serdecznie zapraszam w czwartek, 22 listopada, we wspomnienie św. Cecylii na godz. 18.30 na uroczystą Mszę św. oraz koncert z okazji 10. rocznicy powstania naszej parafialnej scholi gregoriańskiej Vox Cordis. Poza śpiewami chorałowymi w wykonaniu scholi usłyszymy kompozycje oraz improwizacje organowe w wykonaniu Michała Dąbrowskiego, organisty bazyliki Świętego Krzyża w Warszawie.
  2. Także w czwartek odbędą się w Domu Parafialnym spotkania z kandydatami do Sakramentu Bierzmowania. Uczniowie klas VIII przybędą na godz. 15.55, natomiast uczniowie klas III gimnazjum na godz. 17.00.
  3. Spotkanie Koła Misyjnego odbędzie się w piątek, 23 listopada, o godz. 16.00 w Domu Parafialnym.
  4. W sobotę, 24 listopada, w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy Placu Wolności 9 w Bydgoszczy w godz. od 10.00 do 16.00 odbędzie się kolejna edycja Dnia Otwartego Notariatu. Notariusze będą udzielać bezpłatnych porad i konsultacji prawnych, zwłaszcza na temat jak zadbać o bezpieczeństwo swego majątku. Wydarzenie to objął swoim honorowym patronatem ks. Biskup Ordynariusz.
  5. Za tydzień uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 11.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z okazji przypadającego również tego dnia wspomnienia św. Katarzyny Aleksandryjskiej, patronki kolejarzy, zostanie odprawiona o godz. 12.15 Msza św. w intencji wszystkich osób związanych z kolejnictwem.
  6. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
  7. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  8. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Wiesław Górecki

† Teresa Ratajczak

† Danuta Porazińska

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.11.15 20:40, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka