Dziś jest 5 grudnia A.D. 2021 -
 

XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Trwa nowenna przed Jubileuszowym Aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Odmawiać ją będziemy dziś, po Mszy św. o godz. 12.15, a w dni powszednie w czasie nabożeństwa o godz. 18.00.
  2. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Z tej racji po Mszy św. o godz. 12.15 zapraszam na okolicznościowe nabożeństwo przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  3. Spotkanie Koła Misyjnego odbędzie się w piątek, 24 listopada, o godz. 16.00.
  4. Są jeszcze do nabycia kieszonkowe kalendarze z danymi parafii naszej diecezji.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, szczególnie najnowszego numeru naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca” oraz „Przewodnika katolickiego”, w którym szczególnie polecam artykuł Biżuteria to ciernie i krzyż o św. Gemmie Galgani, szczególnie czczonej w naszym kościele.
  6. Bóg zapłać anonimowemu darczyńcy za przekazane mi 500 zł jako ofiarę na papier i druk "Głosu Serca". Pragnę również z serca podziękować redaktorom naszego parafialnego tygodnika, którzy pracują całkowicie bezinteresownie. Ponieważ jednak papier i druk nas wiele kosztują, ponawiam prośbę o hojne ofiary za gazetkę do tych, których na to stać.
  7. Przy wyjściu z kościoła u wolontariuszek za dobrowolną ofiarę można nabyć nową książeczkę o św. Gemmie, w której obok życiorysu zawarto 22 kolorowe zdjęcia, 10 pieśni do stygmatyczki z Lukki oraz informacje o naszym kościele jako ośrodku kultu św. Gemmy.
  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Joanna Rozpęda

 

† Kazimierz Kapka

 

† Florian Gotowicz

 

† Krzysztof Kałka

 

† Ewa Zacharek

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2017.11.16 20:20, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka