Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

XXXII Niedziela Zwykła A

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 1. Dziś inkasent Towarzystwa Przyjaciół Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przyjmuje składki miesięczne i zapisuje nowych członków w domu katechetycznym, w pokoju nr 3.
 2. Spotkanie duszpasterstwa kolejarzy w poniedziałek (7 listopada) na Mszy św. o godz. 1830, a następnie spotkanie w domu katechetycznym.
 3. Terminy spotkań z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zostały wywieszone w gablocie oraz zamieszczone w internecie.
 4. Wymienianki wraz z różańcem za zmarłych trwać będą do 9 listopada włącznie. Po tym terminie wracamy do tradycyjnych nabożeństw naszej parafii.
 5. Przypominamy, że od poniedziałku do piątku odprawiamy dodatkową Mszę św. popołudniowa: o godz. 1715. W czwartek Msza św. w języku łacińskim.
 6. W piątek Święto Niepodległości. Msze św. tego dnia o godz. 730, 930, 1100 i 1900. Ks. Biskup udziela na ten dzień dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i przestrzegania pokutnego charakteru tego dnia.
 7. Duszpasterstwo Akademickie Kana zaprasza w sobotę 12 listopada na nabożeństwo różańcowe pt. „Zaduszki polskie”. Będziemy wspominać i modlić się za zmarłych, którzy odeszli w ostatnim roku: sławnych Polaków, a także wymienimy wszystkich zmarłych z naszej parafii. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 1730.
 8. W przyszłą niedzielę (13 listopada) taca przeznaczona będzie na cele inwestycyjne naszej parafii. Przypominamy, iż miedzy innymi jesteśmy w trakcie instalowania nowego oświetlenia naszej świątyni.
 9. Do parafian, którzy mają stare fotografie dotyczące naszego kościoła lub uroczystości parafialnych zwracam się z uprzejmą prośbą o ich udostępnienie.
 10. W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie:
  † Halina Wróblewska
  † Jerzy Kubanek
  † Jerzy Majcher
  Polećmy ich dusze miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 


Dodane: 2011.11.05 14:07, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka