Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

XXXII Niedziela Zwykła C

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

2. Trwa XXXII Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. Szczegóły na wywieszonym plakacie.

3. Jutro Święto Niepodległości. Wywieśmy narodowe flagi! Msza św. w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce o 19.15. Po Mszy św. dla zainteresowanych spotkanie w Domu Katechetycznym - szczegóły na ulotkach. Nieczynne będzie biuro parafialne.

4. Następne spotkanie w ramach katechezy przedmałżeńskiej dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się w domu katechetycznym w czwartek 14 listopada po Mszy św. wieczornej.

4. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w piątek o godz. 16.00.

5. W sobotę 16 listopada odbędzie się I Kujawsko-Pomorski Kongres Katolików „Stop ateizacji”. Rozpocznie się on o godz 11.00 w Bazylice św. Wincentego a Paulo. Bogaty program jest zamieszczony na plakacie na tablicy ogłoszeń.

6. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze jest zamieszczony kalendarz na oprzyszły rok, dlatego cena wynosi 5,50 zł.

7. Jest jeszcze do nabycia nowy kalendarzyk kieszonkowy z danymi parafii całej diecezji w cenie 4,5 zł.

8. Z początkiem Adwentu rozpoczynają przygotowanie do sakramentów świętych dzieci klas II szkoły podstawowej do I Komunii św., i młodzież klas II do sakramentu bierzmowania. Proszę rodziców, aby w biurze parafialnym zapisali swoje dzieci. Pierwsze spotkanie z rodzicami młodzieży klas II gimnazjum rozpoczynających przygotowanie do sakramentu bierzmowania odbędzie się w niedzielę 24 listopada po Mszy św. o godz. 9.30, a spotkanie z rodzicami dzieci klas II do I Komunii tego samego dnia po Mszy św. o godz. 11.00.

9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

10. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Czesław Śmieszek

† Lech Głowacki

† Antoni Jackowski

† Ludwika Gaworecka

† Wiesława Szulc

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...


ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2013.11.09 07:15, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka