Dziś jest 5 grudnia A.D. 2021 -
 

XXXI Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj Koło Przyjaciół Radia Maryja kwestuje na rzecz mediów katolickich w Polsce, a także zbiera podpisy pod projektem ustawy antyaborcyjnej.
 2. Także dzisiaj inkasent Towarzystwa Przyjaciół KUL zbiera składki i ofiary w pokoju nr. 3 w Domu Parafialnym.
 3. W zakrystii można nabyć kieszonkowy kalendarzyk z danymi parafii naszej diecezji.
 4. Modlitwa wymieniankowa za zmarłych trwa w naszym kościele do 8 listopada. Wypełnione karty można w dalszym ciągu składać w biurze parafialnym oraz w zakrystii. Prosimy, aby imiona i nazwiska pisać czytelnie oraz w mianowniku.
 5. Nabożeństwo do św. Michała Archanioła odbędzie się we wtorek, 7 listopada, o godz. 19.15, natomiast w czwartek o tej samej porze - nabożeństwo do św. Gemmy.
 6. Także w czwartek, 9 listopada, odbędzie się spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.30.
 7. W sobotę, 11 listopada, przypada 99. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej racji zapraszam na uroczystą Mszę św. w intencji Ojczyzny na godz. 10.00.
 8. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii.
 9. XII Ogólnopolska Pielgrzymka Wiernych Tradycji Katolickiej na Jasną Górę odbędzie się w dniach od 17 – 18 listopada. Szczegółowy program oraz inne informacje dotyczące pielgrzymki dostępne są na stronie internetowej (www.tradiclaromontana.pl).
 10. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
 11. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 12. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Łucja Banaszak

† Tadeusz Szymański

† Eugenia Górka

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2017.11.04 17:57, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka