Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

XXXI Niedziela Zwykła C

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. w domu parafialnym zbierane są składki i ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

2. Jutro po Mszy św. wieczornej spotkanie duszpasterstwa kolejarzy.

3. We wtorek przypada 25. rocznica sakry JE ks. bpa Jana Tyrawy. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Biskupie! W bieżącym numerze Przewodnika Katolickiego jest szczegółowa informacja dotycząca uczczenia jubileuszu Księdza Biskupa.

4. W tym tygodniu ze względu na dekanalny kapłański wieczór wspólnotowy nie odbędzie się spotkanie w ramach katechezy przedmałżeńskiej dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

5. Za tydzień przypada druga niedziela miesiąca. Składka tradycyjnie będzie przeznaczona na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii.

6. Nabożeństwa różańcowe wraz z wymieniankami za zmarłych odbywają się od 2 do 8 listopada. Wymienianki można składać jeszcze w tym tygodniu w biurze parafialnym oraz w zakrystii.

7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: Dlaczego Telewizja Trwam wciąż nie może nadawać cyfrowo; Co zrobić by nie bać się śmierci?; Kiedy pogrzeby są spektaklami?; Jak laickie media szukają wroga w Kościele?; czy dla rodziców: Skąd dziecko wie, że jest kochane?

8. Przypominam, że ukazał się nowy kalendarzyk kieszonkowy z danymi parafii całej diecezji w cenie 4,5 zł.

9. Terminy spotkań z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zostały wywieszone w gablocie oraz zamieszczone w internecie.

10. Ks. Krzysztof odwiedzi swoich chorych w sobotę 9 listopada.

11. Za ofiarowane modlitwy, kwiaty, za złożone we wszelkiej formie życzenia czy inne wyrazy pamięci i życzliwości - z okazji dwudziestopięciolecia mojego kapłaństwa - z serca gorąco dziękuję, zaś wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

 


ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2013.11.02 17:26, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka