Dziś jest 29 listopada A.D. 2021 -
 

XXVIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy XVIII Dzień Papieski. Przed kościołem wolontariusze kwestują na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. W październiku nabożeństwa różańcowe w naszym kościele odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 18.30.
  3. W przyszłą niedzielę Koło Misyjne działające w naszej parafii zaprasza do udziału w loterii misyjnej.
  4. Zbliża się listopad. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów na naszym cmentarzu parafialnym. Przypominam także o konieczności prolongowania grobów po 20 latach od pogrzebu. Groby nieopłacone mogą być, zgodnie z ustawą, wykorzystane do ponownych pochówków.
  5. W odpowiedzi na prośby wiernych informuję, że od bieżącego roku w uroczystość Wszystkich Świętych odprawiana będzie również, jak w każdą niedzielę, Msza św. o godz. 14.00.
  6. Tradycyjna modlitwa wymieniankowa za zmarłych trwać będzie w naszym kościele od 2 do 8 listopada. Wypełnione karty, można składać w biurze parafialnym oraz w zakrystii. Proszę aby imiona i nazwiska pisać czytelnie oraz w mianowniku.
  7. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Maria Welter

† Tadeusz Żewicki

† Krzysztof Mazurkiewicz

† Zbigniew Dębczyński

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.10.12 20:45, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka