Dziś jest 17 grudnia A.D. 2018 - Poniedziałek III tygodnia Adwentu
 

XXVIII Niedziela Zwykła A

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Przeżywamy dzisiaj XI Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II Człowiek Modlitwy”. Stypendyści Dzieła Nowego Tysiąclecia kwestują przed kościołem na rzecz stypendiów dla uzdolnionej młodzieży.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 1800, a w niedziele o godz. 1830. W czwartek 13 października wspominamy kolejną rocznicę objawień fatimskich.
  3. Od października od poniedziałku do piątku odprawiamy dodatkową Mszę św. popołudniowa: o godz. 1715. W drugi i trzeci czwartek miesiąca Mszę św. sprawować będziemy w języku łacińskim. Odprawiać ją będą księża Wikariusze parafii.
  4. Koło Misyjne prosi o dostarczenie fantów na loterię misyjną. Zbieramy również stare telefony komórkowe i ładowarki. Wszystkie te rzeczy można składać w Biurze Parafialnym lub zakrystii.
  5. Przypominamy o rozpoczętym kursie przedmałżeńskim dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Kolejne spotkanie w czwartek po wieczornej Mszy św.
  6. Spotkanie duszpasterstwa kolejarzy w poniedziałek (10 października) na Mszy św. o godz. 1830, a następnie spotkanie w domu katechetycznym.
  7. Wymienianki za zmarłych prosimy składać tylko w Biurze Parafialnym lub zakrystii. Różaniec w intencji zmarłych odprawiać będziemy od 2 do 9 listopada o godz. 1800, a w niedzielę o 1830.
  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzymy miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

Dodane: 2011.10.08 16:04, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka