Dziś jest 25 kwietnia A.D. 2019 - Czwartek w Oktawie Wielkanocy
 

XXVIII Niedziela Zwykła C

1. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w nadchodzącym tygodniu odbędzie się wyjątkowo jutro, czyli w poniedziałek, o stałej porze. Natomiast w piątek 18 października zapraszam wszystkich zainteresowanych, a szczególnie gorąco rodziców - na godz. 19.15 do domu katechetycznego - na ciekawą prelekcję ks. Sławomira Kostrzewy, zatytułowaną "Odebrać dzieciom niewinność".

2. Następne spotkanie w ramach katechezy przedmałżeńskiej dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się w najbliższy czwartek 17 października po Mszy św. wieczornej. Spotkanie w domu katechetycznym.

3. Spotkanie Koła Misyjnego z okazji 20-lecia jego istnienia w czwartek 17 października o godz. 16.00 w domu katechetycznym. Następnie Msza św. o 18.30. Serdecznie zapraszamy.

4. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w piątek 18 października o godz. 16.00 w domu katechetycznym. Zapraszamy wszystkich członków i kandydatów.

5. W przyszłą niedzielę - 20 października - odbędzie się tradycyjna loteria misyjna. Zwracamy się z prośbą o przynoszenie fantów oraz starych telefonów komórkowych do biura parafialnego lub zakrystii.

6. Terminy spotkań z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zostały wywieszone w gablocie oraz zamieszczone w internecie.

7. Intencje na cały przyszły rok można już zamawiać i rezerwować w biurze parafialnym, także telefonicznie.

8. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: o wizycie papieża Franciszka w Asyżu, o poświęceniu świata Niepokalanemu Sercu Maryi, o zapowiedzianej kanonizacji bł Jana XXIII i bł. Jana Pawła II, dla rodziców: „Nasze dzieci w internecie”, Białaczka – to się leczy; jest również dodatek-książeczka: Poświęcenie Niepokalanemu Sercu Maryi.

9. Wymienianki za zmarłych będziemy odmawiać wraz z modlitwą różańcową od 2 do 8 listopada. Wymienianki można składać w biurze parafialnym oraz w zakrystii. Puste karty znajdują się na stoliku z gazetami.

10. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

11. W minionym tygodniu odeszły do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Teresa Szulc

† Teodora Kowalkowska

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roamn Adam Kneblewski


Dodane: 2013.10.12 15:14, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka