Dziś jest 19 lipca A.D. 2019 - Piątek XV tygodnia Okresu Zwykłego
 

XXVIII Niedziela Zwykła

  1. Przypominam, że przyjmujemy już intencje na nowy rok kalendarzowy.
  2. W poniedziałek o godz. 19.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie wolontariuszy oraz osób, które chciałyby wziąć udział w przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży. Rodziny, które mogą przyjąć pielgrzymów proszone są o zgłoszenie i wypełnienie deklaracji. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 12.15 zostanie odprawiona w intencji Światowych Dni Młodzieży. Wszystkich chętnych zapraszamy.
  3. Przypominam, że w najbliższy piątek odbędzie się Msza św. o godz. 19.15, a po niej katecheza dla dorosłych, na którą gorąco zapraszam.
  4. Koło Misyjne prosi o przynoszenie fantów na loterię misyjną, która odbędzie się 18 października. Taca będzie przeznaczona na papieskie dzieła misyjne. Prosimy również o zbędne telefony komórkowe na cele misyjne.
  5. Wymienianki za zmarłych można składać w biurze parafialnym oraz w zakrystii. Puste karty znajdują się na stoliku z gazetami.
  6. Ministrantów oraz chłopców, którzy chcą służyć Panu Bogu w bliskości ołtarza zapraszam na zbiórkę w najbliższą sobotę, 17 października, o godz. 8.30 w zakrystii.
  7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W tym numerze szczególnie gorąco polecam artykuły: „Gdzie ci przywódcy na miarę czasów?” oraz „Wyzysk chorobą gospodarki”.
  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

   † Teresa Kulczyńska

   † Henryk Kirstein

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2015.10.09 17:09, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka