Dziś jest 17 grudnia A.D. 2018 - Poniedziałek III tygodnia Adwentu
 

XXVII Niedziela Zwykła A

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Przypominam, że nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 1800, a w niedziele o godz. 1830.
 2. Od tego tygodnia – od poniedziałku do piątku – odprawiamy dodatkową Mszę św. popołudniową: o godz. 1715.
 3. Dziś inkasent Towarzystwa Przyjaciół Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przyjmuje składki miesięczne i zapisuje nowych członków w domu katechetycznym, w pokoju nr 3.
 4. Chór „Harmonia” wznawia próby. Pierwsza próba po przerwie wakacyjnej w poniedziałek 3 października o godz. 1900 w domu katechetycznym. Nowi członkowie mile widziani!
 5. Spowiedź dla dzieci w czwartek przed I piątkiem miesiąca od godz. 1630.
 6. W I piątek miesiąca (7 października) spowiadamy od godziny 1530. Podczas Mszy św. o godz. 1715 poświęcenie różańców dzieci, które przystąpią do I Komunii św. O godz. 1930 Msza św. ze Szkoła Modlitwy. Pół godziny przed Mszą św. spowiedź.
 7. Spotkanie z wszystkimi dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. w sobotę 8 października: dla dziewcząt o godz. 930, a dla chłopców o 1015. Spotkania odbędą się w domu katechetycznym.
 8. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej odbędzie się w sobotę 8 października o godz. 1730 w domu katechetycznym.
 9. W sobotę 8 października o godz. 1930 sprzed Pomnika Jana Pawła II – Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Nowodworskiej – wyruszy w kierunku Katedry procesja różańcowa. Niech nasz liczny udział będzie świadectwem wiary i wdzięczności za dar bł.  Jana Pawła II.
 10. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XI Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II Człowiek Modlitwy”. Przez całą niedzielę wolontariusze będą kwestować na rzecz stypendiów dla uzdolnionej młodzieży. Taca zaś przeznaczona będzie na cele inwestycyjne naszej parafii.
 11. Rozpoczął się nowy rok akademicki. Studentom życzymy mądrości i łaski Ducha Świętego. Zapraszamy na spotkania Duszpasterstwa Akademickiego w piątki po wieczornej Mszy św. do sali DA w domu katechetycznym.
 12. 23 października będziemy przeżywali Niedzielę Misyjną. Tego dnia odbędzie się tradycyjna loteria. Koło Misyjne prosi o dostarczenie fantów na loterię misyjną. Zbieramy również stare telefony komórkowe i ładowarki. Wszystkie te rzeczy można składać w Biurze Parafialnym lub zakrystii.
 13. Terminarz spotkań z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania wywieszony jest w gablocie oraz znajduję się na stronie internetowej naszej parafii.
 14. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzymy miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 15. W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie:

† Halina Miniszewska

† Teresa Wrzochal

† Elżbieta Bonczynska

† Franciszka Stachowska

† Stanisław Kruszka

Polećmy ich dusze miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 


Dodane: 2011.10.01 14:39, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka