Dziś jest 12 lipca A.D. 2024 -
 

XXVI Niedziela Zwykła

 1. Włączając się w modlitwe wynagradzającą za grzechy świata zachęcam wszystkich parafian do podjęcia modlitwy w pierwsze soboty miesiąca (od października do lutego). Materiały dot. nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca można zabrać ze stolików.
 2. Po Mszach św. można w zakrystii odbierać zamówione różańce dla dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św. Poświęcenie różańców odbędzie się w przyszłą niedzielę, 7 października, podczas Mszy św. o godz. 12.15.
 3. Jutro  rozpoczyna się październik. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godzinie 18.00, a w niedziele o 18.30.
 4. Także od jutra począwszy, w Biurze Parafialnym, będzie można zamawiać intencje mszalne na Rok Pański 2019.
 5. We wtorek zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła na godz. 19.15. a w czwartek o tej samej porze na nabożeństwo ku czci św. Gemmy.
 6. W pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej Mszy św. Spowiedź św. od godz. 16.00 do 18.00. Na godz. 19.15, jak zawsze, zapraszam na Mszę św. w intencji Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce.
 7. W październiku, wyjątkowo, ks. Maciej odwiedzi swoich chorych w pierwszy piątek, natomiast ks. Wojciech w pierwszą sobotę miesiąca.
 8. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe.
 9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 odbędzie się spotkanie Matek i Ojców Żywego Różańca, a Koło przyjaciół Radia Maryja będzie kwestować na potrzeby tegoż radia.
 10. Za tydzień gościć będziemy w naszej parafii salezjanina, ks. Wojciecha Kozłowicza, bydgoszczanina od 31 lat posługującego na misji w Zambii. Ks. Kozłowicz wygłosi nam kazanie, a po Mszach św. będzie kwestował na rzecz misji.
 11. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
 12. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 13. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej: 
  1. Felicja Kościelska
  2. Mirosław Możejko
  3. Danuta Pietryka

 

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.09.20 21:12, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka