Dziś jest 16 stycznia A.D. 2019 - Środa I tygodnia Okresu Zwykłego
 

XXVI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj odbywa się kwesta na remont naszych organów, którą polecamy ofiarności parafian.

2. Nabożeństwa październikowe codziennie o godz. 18.00, a w niedzielę - o 18.30.

3. Informacje na temat spotkań z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. zostały wywieszone w gablocie i zamieszczone w internecie. Poświęcenie różańców tych dzieci odbędzie się w niedzielę 7 października po Mszy św. o godz. 11.00.

4. Kolejne spotkanie w ramach katechezy przedmałżeńskiej dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się w domu katechetycznym w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej. Przypominam, że uczniowie klas I powinni już na te spotkania uczęszczać, jeżeli chcą otrzymać zaświadczenie o przygotowaniu do małżeństwa.

5. Pierwszopiątkowa spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od 17.00, a w piątek od 16.00.

6. W I piątek miesiąca - po Mszy św. o 19.15 w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce - zapraszam na wykład prof. Mariana Grabowskiego z Torunia, zatytułowany "Miłość seksualna".

7. W sobotę księża udadzą się do chorych z Komunią św. pierwszopiątkową. Z tej racji nie będzie tego dnia czynne biuro księdza. Nowych chorych można zgłaszać do czwartku włącznie.

8. Zapraszam do udziału w Pielgrzymce Rodziny Radia Maryja do Rzymu oraz paru innych miejsc we Włoszech, która odbędzie się w dniach 3-10 listopada br. Bliższe informacje i zapisy w biurze parafialnym naszej parafii.

9. Do nabycia u ministrantów i w zakrystii są kalendarze naszej diecezji na przyszły rok w cenie 6 zł. Zachęcam do nabywania nowego numeru Przewodnika Katolickiego, do którego jest dołączony różaniec misyjny.

 

ks. Roman Adam Kneblewski


 


Dodane: 2012.09.27 11:47, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka