Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

XXVI Niedziela Zwykła

 1. Dziś po każdej Mszy św. Koło Przyjaciół Radia Maryja zbiera ofiary na dzieła tegoż radia.
 2. Serdecznie zapraszam we wtorek 29 września w święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała na uroczystą Mszę św. o godz. 19.15 wraz z procesją wokół kościoła ku czci św. Michała Archanioła. Proszę zabrać ze sobą świece.
 3. W tym tygodniu zaczyna się październik. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 18.30.
 4. W czwartek o godz. 19.15 zostanie odprawione nabożeństwo do św. Gemmy.
 5. W I piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej Mszy św. Spowiedź od godz. 16.00 - 18.00. Wieczorem o godz. 19.15 - jak zwykle - Msza św. w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce. Po Mszy św. (w Domu Parafialnym) odbędzie się spotkanie z prof. drem hab. Grzegorzem Kucharczykiem nt. zbliżającego się synodu.
 6. W sobotę o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe, a o godz. 8.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. Od godz. 8.30 odwiedzimy również chorych z Komunią Świętą. Zachęcamy, aby zgłaszać nowe osoby, które nie mogą przychodzić do Kościoła. Tego dnia biuro księdza będzie nieczynne.
 7. Duszpasterstwo Nauczycieli Diecezji Bydgoskiej serdecznie zaprasza na Mszę św. sprawowaną w intencji pracowników oświaty 15 października o godz. 17.00 w bydgoskiej katedrze.
 8. Duszpasterz Chorych i Służby Zdrowia Diecezji Bydgoskiej zaprasza wszystkich chętnych w niedzielę 4 października o godz. 10.00 do kaplicy Szpitala im. dra Jana Biziela w Bydgoszczy na uroczystą Eucharystię oraz nabożeństwo dziękczynno–błagalne.
 9. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W tym numerze szczególnie gorąco polecam artykuł o rotmistrzu Witoldzie Pileckim, którego można uważać za świętego polskiego patriotyzmu.
 10. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 11. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

   † Józef Chorżelewski

   † Zofia Kuchcińska

   † Radosław Piotrowski

   † Bogumiła Isbaner

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2015.09.25 14:26, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka