Dziś jest 19 lipca A.D. 2019 - Piątek XV tygodnia Okresu Zwykłego
 

XXII Niedziela Zwykła

  1. Przypominam, że od początku września powraca Msza św. codzienna o godzinie 17.15, a w niedziele o godzinie 19.00.
  2. Od dzisiejszej niedzieli począwszy wydawany będzie nasz nowy tygodnik parafialny pt. „Głos Serca”. Wiadomo, że wiążą się z tym koszty ponoszone przez Parafię. Toteż dobrowolne ofiary za tę gazetę są pożądane i mile widziane.  Zachęcam do lektury, a także do współpracy przy tworzeniu naszego parafialnego periodyku.
  3. Dzisiaj podczas Mszy św. o godzinie 12.15 poświęcone zostaną tornistry i przybory szkolne. Serdecznie zapraszam wszystkich przedszkolaków i uczniów klas pierwszych!
  4. W poniedziałek, o godzinie 8.15, zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Wieczorem, z racji odbywających się w naszej parafii Dni Węgierskich, zapraszam na godzinę 19.00 na tradycyjną węgierską biesiadę na dziedzińcu Domu Parafialnego.
  5. We wtorek zapraszam na nabożeństwo do św. Michała Archanioła na godzinę 19.15.
  6. Deklaracje dla dzieci i młodzieży przygotowujących się do I Komunii św. i Bierzmowania są do odbioru w zakrystii. Wypełnione druki, wraz z potrzebnymi dokumentami, należy składać do końca września w zakrystii lub biurze parafialnym.
  7. Cegiełki Caritas „Z uśmiechem do szkoły” w cenie 1 zł są do nabycia u ministrantów i w zakrystii.
  8. Msza św. w 78. rocznicę pierwszych masowych egzekucji, które miały miejsce na Starym Rynku w Bydgoszczy zostanie odprawiona 9 września o godzinie 18.00 w kościele oo. Jezuitów. Po Mszy św. odbędzie się przemarsz, w asyście Wojska Polskiego, na Stary Rynek, gdzie odbędą się uroczystości pod Pomnikiem Walki i Męczeństwa.
  9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  10. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Gertruda Kapke

 

† Jadwiga Brzezińska

 

† Justyna Umińska

 

† Henryk Oczachowski

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2017.09.02 08:59, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka