Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

XXI Niedziela Zwykła rok A

 

  1. Cegiełki Caritas „Z uśmiechem do szkoły” są do nabycia u ministrantów i w zakrystii. W zakrystii oraz w biurze parafialnym przyjmujemy również przybory szkolne na wyprawki dla potrzebujących dzieci z naszej parafii.

  2. Od 1 września od poniedziałku do piątku wraca Msza św. o godz. 17.15,a w niedzielę Msza św. wieczorna o godz. 19.00.

  3. W poniedziałek 1 września o godz. 8.15 zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież. Jednocześnie proszę rodziców o przypomnienie dzieciom, aby rozpoczęły rok szkolny z Bogiem.

  4. W niedzielę 7 września o godz. 12.00 zapraszam przedszkolaków i uczniów klas pierwszych na poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

  5. We wrześniu Msza św. w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce (o godz. 19.15) odprawiona zostanie dwa razy: w pierwszy i drugi piątek miesiąca. W pierwszy piątek - 5 września - po Mszy św. (w Domu Parafialnym): Jerzy Zelnik - Świadectwo życia i twórczości, a po Mszy św. 12 września (w rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej) Janusz Wierzbicki ciekawie opowie na temat herbów szlachty polskiej. Wcześniej - we wtorek 2 września - Dzień Węgierski. Gorąco zapraszam!
  6. Rodzice, którzy zamówili książeczki dla dzieci na I Komunię św. mogą je odbierać w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.

  7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m. in.: Zaufać, że Bóg nas prowadzi – wywiad z prymasem Polski abpem Wojciechem Polakiem, Religia via internet, dla rodziców: Gdy dziecko kradnie.

  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

Krzysztof Gasentzer

Maria Poniecka

Waldemar Winnicki

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2014.08.18 13:15, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka