Dziś jest 27 maja A.D. 2024 -
 

XX Niedziela Zwykła

  1. Zachęcamy do udziału w sztafecie różańcowej. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać materiały informacyjne oraz zgłosić się do tej modlitewnej inicjatywy.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:

- we wtorek – wspomnienie św. Bernarda, opata i Doktora Kościoła;

- w środę – św. Piusa X, papieża;

- w czwartek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej;

- w sobotę – święto św. Bartłomieja Apostoła;

  1. Rozpoczęły się prace remontowe wieży naszego kościoła. Z tej racji, niedostępny jest chodnik przy kościele od strony pl. Piastowskiego. Prosimy zachować ostrożność i zwrócić szczególną uwagę aby na rusztowaniach, oraz w ich pobliżu nie przebywały osoby postronne.
  2. W ubiegłą niedzielę na renowację wieży zebraliśmy 6 610 zł. Natomiast od dzisiaj po każdej Mszy św. zbierane będą ofiary na zapewnienie tzw. wkładu własnego, potrzebnego do wykorzystania dotacji, jakie otrzymaliśmy na renowację wieży. Ofiary można także wpłacać na specjalnie utworzony w tym celu rachunek bankowy, którego numer znajduje się na naszej stronie internetowej naszej parafii oraz na kartkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła. Już dzisiaj za wszelkie wsparcie tej inwestycji składamy serdeczne – Bóg zapłać! 
  3. Polecamy lekturę najnowszego numeru „Przewodnika Katolickiego”.
  4. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzymy miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia a tym, którzy przeżywają wakacje i urlopy Bożego błogosławieństwa na ten czas.
  5. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Stanisława Bryja

 

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

 

ks. Krzysztof Buchholz


Dodane: 2019.08.17 07:41, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka