Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

XX Niedziela Zwykła

 1. Przypominam, że do końca sierpnia od poniedziałku do czwartku Msze św. są odprawiane tylko dwa razy dziennie: o 7.30 i 18.30,
  w piątki dodatkowo o 19.15 (w klasycznym rycie rzymskim),
  a w soboty i niedziele bez zmian.
 2. W zakrystii można odbierać deklaracje o przystąpieniu do I Komunii św. i Bierzmowania. Wypełnione druki, wraz z potrzebnymi dokumentami, należy składać do końca września w zakrystii lub biurze parafialnym.
 3. Cegiełki Caritas „Z uśmiechem do szkoły” w cenie 5, 2 i 1 zł są do nabycia u ministrantów i w zakrystii.
 4. Już teraz serdecznie zapraszam na Międzynarodowy Festiwal Organowy do naszego kościoła, który rozpocznie się koncertem inauguracyjnym w sobotę, 2 września, o godzinie 19.15. Szczegółowy program koncertów festiwalowych zamieszczony jest na plakatach.
 5. Caritas Diecezji Bydgoskiej zaprasza w niedzielę, 20 sierpnia, dzieci wraz z rodzicami na Thriatlon kids. Początek imprezy na parkingu przy stadionie Zawiszy o godzinie 13.00. W programie konkursy, zabawy i wiele atrakcji. Czekają nagrody rzeczowe.
 6. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia,
  a tym, którzy przeżywają wakacje i urlopy Bożego błogosławieństwa na ten czas.
 7. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Łucja Kamińska

† Sławomir Zawistowski

† Józefa Waszkiewicz

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

 ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2017.08.18 20:10, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka