Dziś jest 25 kwietnia A.D. 2019 - Czwartek w Oktawie Wielkanocy
 

XX Niedziela Zwykła C


  1. Cegiełki Caritas „Z uśmiechem do szkoły” są do nabycia u ministrantów i w zakrystii. W zakrystii oraz w biurze parafialnym przyjmujemy również przybory szkolne na wyprawki dla potrzebujących dzieci z naszej parafii.
  2. Centrum Onkologii oraz Caritas Diecezji Bydgoskiej zapraszają na badania profilaktyczne w kierunku wykrycia raka. Informacje na afiszu.
  3. W niedzielę 1 września na godz. 12.00 zapraszam przedszkolaków i uczniów klas pierwszych na poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Po poświęceniu o godz. 12.15 Msza św. dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.  Również w niedzielę  oraz w poniedziałek 2 września, czyli w św. Stefana według tradycyjnego kalendarza - odbędą się u nas obchody ku czci Braterstwa Polsko-Węgierskiego.
  4. Od niedzieli 1 września Msze św. wieczorne sprawowane będą o godz. 19.00. Są jeszcze wolne intencje mszalne na sierpień. Można je rezerwować dzisiaj w zakrystii, a w tygodniu w biurze parafialnym.
  5. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego.
  6. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  7. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Cecylia Welter

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski

 


Dodane: 2013.08.12 15:48, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka