Dziś jest 25 kwietnia A.D. 2019 - Czwartek w Oktawie Wielkanocy
 

XVIII Niedziela Zwykła C

 

 

1. We wtorek obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Będziemy też przeżywać całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Zapraszam wszystkich do trwania na adoracji w ciszy oraz do kontemplacji tajemnicy Przemienienia.

2. Cegiełki Caritas „Z uśmiechem do szkoły” o nominałach 1, 2 i 5 złotych są do nabycia u ministrantów i w zakrystii. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup wyprawek szkolnych, a także na dofinansowanie wyżywienia w roku szkolnym dla dzieci z rodzin wielodzietnych i ubogich – także z naszej parafii.

3. W zakrystii oraz w biurze parafialnym przyjmujemy nowe lub w dobrym stanie używane przybory szkolne na wyprawki dla potrzebujących dzieci z naszej parafii.

4. W środę 14 sierpnia wyruszy z naszej parafii XXIV Pielgrzymka Maksymilianowska. Wyjście pielgrzymki o godz. 16.00 poprzedzi w naszym kościele nabożeństwo o godz. 15.40, zaś suma odpustowa w kościele św. Maksymiliana na Osowej Górze rozpocznie się o godz. 18.00.

5. Są jeszcze wolne intencje mszalne na sierpień. Można je rezerwować dzisiaj w zakrystii, a w tygodniu w biurze parafialnym.

6. W przyszłą niedzielę zbierane tradycyjnie ofiary przeznaczone są na cele remontowe naszej parafii.

7. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Władysław Król

† Jerzy Węcławek

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski

 

 


Dodane: 2013.08.02 12:08, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka