Dziś jest 19 lipca A.D. 2019 - Piątek XV tygodnia Okresu Zwykłego
 

XVIII Niedziela Zwykła

  1. W sierpniu od poniedziałku do piątku Msze św. są odprawiane tylko dwa razy dziennie: o 7.30 i o 18.30. W tym miesiącu  w soboty nieczynne jest biuro parafialne.
  2. We wtorek o godz. 19.15 zostanie odprawione nabożeństwo do św. Michała Archanioła, a w czwartek, o tej samej godzinie, nabożeństwo do św. Gemmy.
  3. W I piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej Mszy św. Spowiedź od godz. 16.00 do 18.00. Wieczorem Msza św. (wyjątkowo w klasycznym rycie rzymskim) - o godz. 19.15 - w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce, a po niej - w Domu Parafialnym – prelekcja Jakuba Majewskiego o kościele w Australii.
  4. Za tydzień taca będzie przeznaczona na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii.
  5. W zakrystii i u ministrantów można nabyć cegiełki „Z uśmiechem do szkoły”. W zakrystii oraz w biurze parafialnym przyjmujemy również przybory szkolne na wyprawki dla potrzebujących dzieci z naszej parafii.
  6. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W tym numerze szczególnie gorąco polecam artykuł „Wakacje z tradycją” (na str. 11.) – o dynamicznym rozwoju środowisk tradycyjnych w Polsce.
  7. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  8. W minionym tygodniu odeszły do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

           † Bolesława Mrówczyńska

           † Zofia Wróblewska

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2015.07.30 00:39, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka