Dziś jest 5 grudnia A.D. 2021 -
 

XVII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj kazania podczas wszystkich Mszy św. głosi ks. Jerzy Prokopiuk, pracujący wśród Polaków na wschodniej Białorusi. Po Mszach św. ks. Jerzy będzie kwestował na potrzeby swoich parafii.
  2. W czwartek, 2 sierpnia, zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Gemmy na godz. 19.15.
  3. W pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej Mszy św. Spowiedź św. od godz. 16.00 do 18.00. Na godz. 19.15 jak zawsze zapraszam na Mszę św. w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe. Po wieczornej Mszy św. zapraszam na nowennę przed peregrynacją kopii obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w naszej diecezji.
  5. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika Katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
  6. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia, a tym, którzy przeżywają wakacje i urlopy Bożego błogosławieństwa na ten czas.
  7. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Zbigniew Grzegorek

† Justyna Ritter

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.07.27 23:33, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka