Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

XVII Niedziela Zwykła

 1. W środę 1 sierpnia zapraszam do naszego kościoła - na godz. 10.00 - na Mszę św. w klasycznym rycie rzymskim oraz nabożeństwo w intencji, aby nie doszło do inspirowanej przez siły nieczyste, a planowanej na wieczór tego dnia na Stadionie Narodowym w Warszawie - ciężkiej obrazy Pana Boga, Matki Najświętszej i naszej świętej Matki-Kościoła, a także w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa przez Niepokalane Serce Maryi. Natomiast od godz. 12.00 tegoż dnia do końca czwartku można w naszej świątyni otrzymać odpust zupełny Porcjunkuli. Warunkiem  jest pobożne nawiedzenie kościoła w stanie łaski uświęcającej z równoczesnym odmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
 2. W pierwszy czwartek i piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30.
 3. W pierwszy piątek miesiąca zapraszam do udziału w całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu, we Mszy św. - o godz. 19.15 - w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce, a po Mszy św. - na prelekcję diecezjalnego doradcy życia rodzinnego, pana Stojgniewa Paluszewskiego: Rodzina i małżeństwo a "wolne związki".
 4. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata zostanie odprawiona w klasycznym rycie rzymskim o godz. 8.30. Tego dnia ks. Krzysztof odwiedzi swoich chorych z Komunią św. pierwszopiątkową, dlatego biuro księdza będzie nieczynne.
 5. W zakrystii oraz w biurze parafialnym przyjmujemy nowe lub w dobrym stanie używane przybory szkolne na wyprawki dla potrzebujących dzieci z naszej parafii.
 6. We wtorek 14 sierpnia wyruszy z naszej parafii XXIII Pielgrzymka Maksymilianowska. Wyjście pielgrzymki o godz. 16.00, suma odpustowa w kościele św. Maksymiliana na Osowej Górze o godz. 18.00.
 7. W minionym tygodniu odszedł do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:
  † Tomasz Łepek
  Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2012.07.27 10:27, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka