Dziś jest 27 maja A.D. 2024 -
 

XVI Niedziela Zwykła

  1. Przypominamy, że lipcu i sierpniu, w dni powszednie, nie jest sprawowana Msza św. o godz. 17.15.
  2. W ubiegłą niedzielę na remont wieży naszego kościoła zebraliśmy 5 101 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne podziękowanie – Bóg Zapłać!
  3. Z racji przypadającego w najbliższy czwartek wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących dzisiaj, po każdej Mszy św. zostaną poświęcone samochody oraz wszelkiego rodzaju pojazdy mechaniczne.
  4. Dzisiaj z bydgoskiej Katedry wyruszyła piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Ogarnijmy wszystkich, którzy pielgrzymują przed tron Matki Bożej Jasnogórskiej swoimi modlitwami.
  5. W najbliższy piątek przypada wspomnienie liturgiczne św. Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny i dziadków Pana Jezusa. W tym dniu pamiętajmy w sposób szczególny o naszych dziadkach – zmarłym wypraszając dar życia wiecznego a dla żyjących potrzebne łaski i siły oraz Błogosławieństwo Boże.
  6. Polecamy lekturę najnowszego numeru „Przewodnika Katolickiego”.
  7. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzymy miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia a tym, którzy przeżywają wakacje i urlopy Bożego błogosławieństwa na ten czas.
  8. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Danuta Flemming

† Wojciech Kosmowski

† Czesław Borkowski

† Zuzanna Jandruszewska

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Krzysztof Buchholz


Dodane: 2019.08.14 19:27, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka