Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

XVI Niedziela Zwykła

 1. Przypominam, że w okresie wakacyjnym biuro księdza jest czynne po południu (pn.-śr.) od godz. 1600 do 1700, a przed południem (czw.-sob.) bez zmian, jedynie w razie pogrzebu nieczynne.  Biuro cmentarne - bez zmian.
 2. W środę z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona podróżujących, zapraszamy kierowców na Mszę św. o godz. 18.30, po której odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów. Samochody i inne pojazdy prosimy ustawić na parkingu wokół naszego kościoła.
 3. Przypominam rodzicom dzieci, które pójdą do klasy II, o konieczności zgłoszenia dziecka do przyjęcia I Komunii świętej. Należy to uczynić do końca sierpnia - w kancelarii parafialnej - po wypełnieniu odpowiedniej deklaracji.
 4. W zakrystii oraz w biurze parafialnym przyjmujemy nowe lub w dobrym stanie używane przybory szkolne na wyprawki dla potrzebujących dzieci z naszej parafii.
 5. W minionym tygodniu odeszły do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:
  † Agnieszka Szczechura
  † Maria Jaśkowska
  † Monika Oleś
  † Elżbieta Schröder
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2012.07.20 12:16, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka