Dziś jest 22 sierpnia A.D. 2019 - Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej 
 

XV Niedziela Zwykła

  1. Przypominam, że w lipcu i sierpniu od poniedziałku do czwartku Msze św. są odprawiane tylko dwa razy dziennie: o 7.30 i 18.30, w piątki dodatkowo o 19.15 (w klasycznym rycie rzymskim), a w soboty i niedziele bez zmian.
  2. Zapraszam do wzięcia udziału w XIII Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyruszy z bydgoskiej Katedry w najbliższy piątek, 21 lipca. Szczegóły na plakacie.
  3. W czwartek, 20 lipca o godz. 18.00 w Wyższej Szkole Bankowej przy ul. Fordońskiej 74 odbędzie się konferencja na temat: Cukrzyca – plaga naszych czasów. Cena cegiełki wynosi 20 zł, zapisy w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej a szczególnie najnowszego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Polecam także artykuły wyłożone na stolikach zawierające m.in. homilię abpa Jana Pawłowskiego wygłoszoną na Jasnej Górze podczas pielgrzymki Rodziny Radia Maryja.
  5. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia, a tym, którzy przeżywają wakacje i urlopy Bożego błogosławieństwa na ten czas.

 

                                                                                                                        ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2017.07.15 15:17, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka