Dziś jest 19 lipca A.D. 2019 - Piątek XV tygodnia Okresu Zwykłego
 

XV Niedziela Zwykła

  1. W poniedziałek 11 lipca - w 73. rocznicę wołyńskiej krwawej niedzieli - zapraszam do naszego kościoła na godz. 19.15 na Mszę św. Requiem (żałobną) w intencjach ofiar zbrodni ludobójstwa dokonanej przez ukraińskich szowinistów na Polakach. Zachęcam do wywieszenia na 11 lipca (jedenasty lipca) flag narodowych z czarnymi wstęgami.
  2. W lipcu i sierpniu od poniedziałku do czwartku Msze św. odprawiane są tylko dwa razy dziennie: o 7.30 i 18.30, w piątki dodatkowo o 19.15 (w klasycznym rycie rzymskim), a w soboty i niedziele bez zmian.
  3. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  4. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W tym numerze szczególnie gorąco polecam artykuł pt.: „Lato polskiego Mojżesza”.

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2016.07.08 08:10, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka