Dziś jest 25 kwietnia A.D. 2019 - Czwartek w Oktawie Wielkanocy
 

XIX Niedziela Zwykła C

 

  1. Spotkanie Koła Misyjnego odbędzie się we wtorek o godz. 16.00 w domu katechetycznym.
  2. W najbliższą środę - 14 sierpnia - wyruszy z naszej parafii XXIV Pielgrzymka Maksymilianowska. Wyjście pielgrzymki o godz. 16.00 poprzedzi w naszym kościele nabożeństwo o godz. 15.40, zaś suma odpustowa w kościele św. Maksymiliana na Osowej Górze rozpocznie się o godz. 18.00. Organizację pielgrzymki przejmuje od tego roku parafia Św. Maksymiliana.
  3. W czwartek obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, tradycyjnie Matki Bożej Zielnej. Msze św. jak w każdą niedzielę. Święcenie kwiatów i ziół podczas każdej Mszy św. Po Mszy św. o godz. 14.00 zapraszam na nabożeństwo w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce.
  4. W czwartek Parafia Wojskowa zaprasza na uroczysty koncert w ramach Festiwalu Muzyka Roku Wiary. Koncert odbędzie się w Kościele Garnizonowym o godz. 17.00. Wstęp wolny. Szczegółowe informacje na plakacie.
  5. Cegiełki Caritas „Z uśmiechem do szkoły” o nominałach 1, 2 i 5 złotych są do nabycia u ministrantów i w zakrystii. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup wyprawek szkolnych, a także na dofinansowanie wyżywienia w roku szkolnym dla dzieci z rodzin wielodzietnych i ubogich – także z naszej parafii.
  6. W zakrystii oraz w biurze parafialnym przyjmujemy nowe lub w dobrym stanie używane przybory szkolne na wyprawki dla potrzebujących dzieci z naszej parafii.
  7. Są jeszcze wolne intencje mszalne na sierpień. Można je rezerwować dzisiaj w zakrystii, a w tygodniu w biurze parafialnym.
  8. Zachęcamy do lektury Przewodnika Katolickiego.
  9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

 

 

ks. Roman Adam Kneblewski

 


Dodane: 2013.08.06 21:35, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka