Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

XIX Niedziela Zwykła

  1. W sierpniu od poniedziałku do piątku Msze św. są odprawiane tylko dwa razy dziennie: o 7.30 i o 18.30. W tym miesiącu  w soboty nieczynne jest biuro parafialne.
  2. Zapraszam w środę na godz. 19.15 na koncert w ramach XII Międzynarodowych Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej. Wystąpią: Dariusz Hajdukiewicz – organy, Dorota Kraus – harfa, Mirosława Pawłowska – flet poprzeczny.
  3. W piątek 14 sierpnia wyruszy z naszej parafii XXVI Pielgrzymka Maksymiliańska. Wyjście pielgrzymki o godz. 16.00 Zbiórka w kościele o godz. 15.40, zaś suma odpustowa w kościele św. Maksymiliana na Osowej Górze rozpocznie się o godz. 18.00.
  4. Przypominam, że w najbliższy piątek odbędzie się Msza św. o godz. 19.15, a po niej katecheza dla dorosłych, na którą gorąco zapraszam.
  5. W  sobotę obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, tradycyjnie Matki Bożej Zielnej. Msze św. jak w każdą niedzielę. Święcenie kwiatów i ziół podczas każdej Mszy św.
  6. W zakrystii i u ministrantów można nabyć cegiełki „Z uśmiechem do szkoły”.
  7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W tym numerze m.in. artykuły: „Wolność, o którą zawalczyć” i „Jezus mistrzem modlitwy”.
  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  9. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

           † Maria Wielgos

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2015.08.07 05:33, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka