Dziś jest 26 lipca A.D. 2021 -
 

XIV Niedziela Zwykła

  1. Trwają wakacje – wszystkim udającym się na urlopy życzymy szczęśliwej podróży oraz udanego wypoczynku, regeneracji sił duchowych i fizycznych. Przypominamy, że nie ma wakacji od modlitwy i niedzielnej Mszy św.
  2. Lipiec to miesiąc poświęcony szczególnej czci Najdroższej Krwi Chrystusa. Zachęcamy do odmawiania w tym miesiącu, w naszej prywatnej modlitwie, litanii do Krwi Chrystusa.
  3. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła, które zostanie odprawione po wieczornej Mszy św.
  4. Dzisiaj odbywa się kwesta do puszek na potrzeby Radia Maryja.
  5. Trwa remont dachu nad prezbiterium naszego kościoła. Dzisiaj, oraz w kolejne niedziele, na remont dachu można złożyć ofiarę do specjalnej skarbony przed wyjściem z kościoła. Także taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na ten cel. Za wszelkie ofiary, także te wpłacane bezpośrednio na konto bankowe (z dopiskiem „Remont dachu”), składamy serdeczne podziękowania – Bóg zapłać!
  6. Polecamy lekturę najnowszy numeru „Przewodnika Katolickiego”.
  7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

† Zbigniew Turek lat 78;

† Wojciech Krogolewski lat 44;

† Anna Ziółkowska lat 93;

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…


Dodane: 2021.07.03 17:26, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka