Dziś jest 29 listopada A.D. 2021 -
 

XIV Niedziela Zwykła

  1. Trwają wakacje – wszystkim udającym się na urlopy życzymy szczęśliwej podróży oraz udanego wakacyjnego wypoczynku - regeneracji sił duchowych i fizycznych. Przypominamy, że nie ma wakacji od modlitwy i niedzielnej Mszy św.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła.
  3. Trwa nowenna o siedem darów Ducha Świętego i światło dla Polaków na czas wyborów prezydenckich. Nowennę odmawiamy codziennie przed wieczorną Mszą św. w łączności z modlitwą różańcową.
  4. W lipcu i w sierpniu są jeszcze wolne intencje mszalne w dni powszednie. Intencje można zamawiać w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  5. Dzisiaj odbywa się kwesta do puszek na potrzeby Radia Maryja, a taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii.
  6. Polecamy dzieło fundacji relikwiarza dla Jana Pawła II, który umieszczony będzie w naszym kościele. Dziękując tym, którzy już podjęli to zaproszenie informujemy, że każdy kto pragnie dołączyć do grona fundatorów może to uczynić za pomocą konta parafialnego z dopiskiem „relikwiarz”. Numer konta dostępny jest na kartkach przy wyjściu z kościoła oraz na parafialnej stronie internetowej. Wersja robocza relikwiarza jest na zdjęciach na tablicy pod chórem.
  7. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 21 – 29 września. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapisy przyjmowane są w biurze parafialnym.
  8. Polecamy lekturę najnowszego numeru “Przewodnika Katolickiego” - szczególnie artykuły: Zbytnie troski – o tym co odbiera nam szczęście w życiu codziennym oraz Nie jesteśmy w opozycji – rozmowa o wpływie świeckich na kształt Kościoła.
  9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Maria Wrzos

† Czesława Szopieraj

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Krzysztof Buchholz


Dodane: 2020.07.04 09:33, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka