Dziś jest 5 grudnia A.D. 2021 -
 

XIV Niedziela Zwykła

  1. Przypominam, że w lipcu i sierpniu od poniedziałku do czwartku Msze św. będą odprawiane tylko dwa razy dziennie: o 7.30 i 18.30, w piątki dodatkowo o 19.15 (w klasycznym rycie rzymskim), a w soboty i niedziele bez zmian.
  2. Dzisiaj odbywa się kwesta do puszek na rzecz Radia Maryja.
  3. Przy wyjściu z kościoła, pod chórem, można zamówić książkę autorstwa ks. Krzysztofa Bielawnego pt. „Niepodległość wyszła z Gietrzwałdu”, ukazującą historię objawień z 1877 r. i ich wpływ na dalsze dzieje Polski. Cena książki wynosi 29 zł.
  4. Organizatorzy Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej Akademickich Grup, tzw. "siedemnastki", zapraszają na Pielgrzymkę Tradycji Łacińskiej na Jasną Górę w grupie Biało-Czarno-Czerwonej. Pielgrzymka wyruszy z Warszawy 5 sierpnia i dotrze na Jasną Górę 14 sierpnia wieczorem. Więcej szczegółów w ulotkach oraz na stronie internetowej (www.bczcz.pl).
  5. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
  6. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia, a tym, którzy przeżywają wakacje i urlopy Bożego błogosławieństwa na ten czas.
  7. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Wojciech Durma

† Wiesław Matczak

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.07.06 20:46, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka